36. kolo sezony španělské La Ligy přineslo střetnutí mezi Getafe a Atléticem Madrid. Zápas se hrál na stadionu Coliseum Alfonso Pérez v Getafe, jako rozhodčí slouží Mario Melero López.

Nakonec z toho bylo komplexní vítězství Atlética, kterému utekli vítězové 3:0. Hvězdou show byl Antoine Griezmann, který vstřelil hattrick a inspiroval svou stranu ke všem třem bodům.

Atlético Madrid mělo po celých 90 minut naprostou kontrolu, dominovalo v držení a území proti svým místním rivalům. Griezmann otevřel skóre v prvním poločase, než brzy po přestávce zdvojnásobil vedení Atlética. Francouzský forvard pak zkompletoval svůj trojnásobek pozdě, aby byl výsledek mimo jakoukoli pochybnost.

Byl to naprosto profesionální a přesvědčivý výkon od mužů Diega Simeoneho, kteří budou potěšeni, že si z tohoto složitého utkání odvezli všechny tři body. Klíčovým faktorem bylo Griezmannovo hrdinství před brankou, protože zkušený útočník pokračoval ve skvělém individuálním tažení.

Vítězství poskytne Atléticu velkou vzpruhu, protože se snaží dokončit sezónu silně a zajistit si místo v evropské soutěži pro příští rok. Pokud jde o Getafe, budou zklamáni, že byli na příjmu tak komplexní porážky na domácí půdě.

Griezmann Hat-Trick Helps Atlético Madrid

Griezmannův hattrick inspiruje Atlético Madrid k vítězství

Byl to Antoine Griezmann, kdo se ukázal jako hrdina Atlética Madrid, když jeho hattrick vystřelil tým k pohodlné výhře 3:0 nad Getafe.

Francouzský forvard otevřel skóre ve 27. minutě, poté těsně před poločasem zdvojnásobil vedení Atlética. Griezmann pak na začátku druhého poločasu dokončil svůj trojnásobek, aby byl výsledek mimo jakoukoli pochybnost.

Kompletní zpravodajství ze všech zápasů španělské Primera División je k dispozici na .

Getafe je aktuálně 10. v ligové tabulce se 43 body z dosavadních 36 zápasů. Pokud jde o Atlético Madrid, zůstává na 4. místě – obsadilo jedno z míst kvalifikace Ligy mistrů – také odehrálo 36 zápasů a získalo 73 bodů.

Titul v La Lize 2023/24 již zajistil Real Madrid, který si zajistil šampionát 4. května.

Griezmannovo hrdinství bude pro Atlético obrovskou vzpruhou, protože se snaží upevnit své místo v první čtyřce a zajistit si fotbalovou Ligu mistrů pro příští sezónu. Mezitím to byl neuspokojivý den v kanceláři pro Getafe, který byl na domácím trávníku dobře poražen.

Co si myslíte o výhře Atlética Madrid 3:0 nad Getafe?
Skvělý výsledek! Griezmannův hattrick byl velkolepým individuálním výkonem, který dovedl Atlético k pohodlnému vítězství.
100%
Není divu, očekávalo se, že Atlético tento zápas pohodlně vyhraje jako lepší tým. Getafe bude zklamané, že doma tak přesvědčivě prohrálo.
0%
Voted: 1