Vzrušující zprávou pro fanoušky Atlética Madrid je, že klub prodlouží smlouvu se svým hvězdným útočníkem Antoine Griezmannem. Tuto informaci oznámil novinář Rudy Galetti na platformě sociálních médií X (dříve známé jako Twitter).

Griezmann, který se vrátil do Atlética v roce 2022 po angažmá v Barceloně, byl pro španělský klub klíčovým hráčem. Jeho výkony přispěly k úspěchu Atlética a klub ho evidentně považuje za klíčovou součást svých plánů do budoucna.

Podrobnosti o prodloužení smlouvy zatím nejsou známy, ale na dohodě se prý pracuje. Příznivci Atlética budou nepochybně nadšeni, když uvidí, že jejich milovaný Griezmann dlouhodobě svěří svou budoucnost klubu.

Griezmannova pokračující přítomnost na stadionu Wanda Metropolitano jako jednoho z nejtalentovanějších a nejvšestrannějších útočných hráčů světového fotbalu bude pro Atlético Madrid obrovskou posilou. Fanoušci budou netrpělivě očekávat, že talisman jejich týmu povede řadu dalších let.

Vzrušující zprávou pro fanoušky Atlética Madrid

Dolaďují se poslední detaily pro Griezmannovo prodloužení Atlética Madrid

Podle našeho zdroje jsou Atlético Madrid a hvězdný hráč Antoine Griezmann ve finální fázi vyjednávání o prodloužení smlouvy. Griezmannův současný kontrakt vyprší v červnu 2026.

Uvádí se, že o francouzského útočníka projevily zájem kluby ze Saúdské Arábie, ale Griezmann dal jasně najevo, že jeho přáním je strávit co nejvíce času s klubem sídlícím v Madridu. Po svém působení v Atléticu pak doufá, že se přesune do týmu v MLS.

V této sezóně je 33letý Griezmann v pozoruhodné formě, za Atlético odehrál 47 zápasů ve všech soutěžích a přispěl působivými 24 góly a 8 asistencemi. Podle webu Transfermarkt se jeho aktuální tržní hodnota odhaduje na 25 milionů eur.

Zajištění Griezmannovy dlouhodobé budoucnosti bude pro Atlético Madrid nepochybně obrovskou vzpruhou. Zkušený, všestranný útočník byl nedílnou součástí úspěchu týmu a kluboví příznivci budou potěšeni, když uvidí, jak klubu věnuje své nejlepší roky.

Co si myslíte o tom, že Atlético Madrid prodloužilo smlouvu s Antoine Griezmannem?
Skvělá zpráva! Griezmann je pro Atlético klíčovým hráčem a měli by udělat vše pro to, aby v klubu dlouhodobě zůstal.
100%
Nejsem si jistý, zda je to správný krok. Griezmann stárne a Atlético se možná bude lépe dívat do budoucnosti s mladšími talenty.
0%
Voted: 1